Samsung Galaxy Watch Active 2’nin Yüksek Çözünürlüklü Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bir süredir hakkında hem bilgiler hem de fotoğraflar edindiğimiz Samsung Galaxy Watch Active 2’nin yüksek çözünürlüklü fotoğrafları elimize geçti. Kayış ve renk seçeneklerinin neredeyse hepsi bu şekilde kaliteli bir şekilde belli oldu.

 

Samsung Galaxy Watch Active 2’nin düşük çözünürlüklü çeşitli fotoğrafları bir süredir ortaya çıkıyordu. Bu şekilde saatin hem görünüşü hem de özellikleri hakkında bazı bilgilere sahip olmuştuk. Şimdi, akıllı saatin renkleri ve kayış malzemeleri konusunda daha net bilgi sahibi olacağımız fotoğraflar yayınlandı.

galaxy watch active 2

Akıllı telefonlarla ilgili ortaya çıkardığı bilgilerle tanınan Evan Blass, Galaxy Watch Active 2’nin fotoğraflarını yayınladı. Fotoğraflarda, her boyut için üç kasa rengi gösteriliyor. Bunların yanı sıra, küçük boyutlu saatlerde deri kayışlar kullanılırken, büyük boyutlularda daha yumuşak silikon kayışlar kullanılıyor.

Samsung galaxy watch active 2

Tabii kayış seçenekleri bunlarla sınırlı kalacak mı bilmiyoruz zira bunlar yalnızca “ele geçen” bilgiler. Henüz resmi bir açıklama olmasa dahi, üçüncü taraf veya Samsung tarafından yapılmış kayışlar da Galaxy Watch Active 2 için satışa sunulacaktır.

2019 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programlarına (2019-Mühendislik Tamamlama) yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 23 Eylül 2019 tarihinde saat 15.00’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri ilgili Üniversite tarafından 24-30 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıt için adayların, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu Üniversiteye süresi içinde başvurmaları gerekmektedir.

2019-2020 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler ve 2019- 2020 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Küçük ve En Büyük Puanlar ÖSYM Tarafından Yayınlandı